Цензор.НЕТ

21.04.19 11:01

Правоохоронці готові реагувати на всі позаштатні ситуації в день виборів. У разі потреби буде задіяно авіацію МВС, - Яровий

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив, що всі підрозділи МВС вже охороняють безпеку і порядок під час другого туру виборів. Крім того, правоохоронці готові реагувати на всі позаштатні ситуації.

Правоохоронці готові реагувати на всі позаштатні ситуації в день виборів. У разі потреби буде задіяно авіацію МВС, - Яровий

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Департамент комунікації МВС.

"Що стосується особового складу, то у нас наразі залучено слідчо-оперативні групи, спецпідрозділи, вибухотехніків, групи діалогу та інші підрозділи. Всі виконують поставлені завдання та готові реагувати на можливі виклики. Загалом 133 250 правоохоронців. Зокрема, 72 394 співробітники Національної поліції, 7 522 військовослужбовці Національної гвардії України, 38 960 службовців ДСНС, 8 тисяч співробітників Держприкордонслужби та 1 777 Державної міграційної служби. Окрім цього, до охорони порядку приєдналося майже 4 тисячі курсантів із навчальних закладів МВС. Також в бойову готовність переведено авіацію підрозділів МВС", ‑ заявив Яровий.

Зі свого боку, голова ДСНС зазначив, що на бойовому чергуванні перебуває і авіація ДСНС.

"ДСНС несе службу в посиленому режимі для запобігання пожежам та техногенним катастрофам. Підрозділи здійснюють оперативний моніторинг обстановки. Наразіт надзвичайних ситуацій на виборчих дільницях не зареєстровано", - зазначив Чечоткін.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики