Цензор.НЕТ

21.04.19 12:18

Менше обіцяти і більше робити, - Кучма проголосував на виборах

Другий президент України Леонід Кучма (1994-2005 роки) побажав переможцю президентських виборів в Україні бути чесним і виконувати обіцянки, які давав виборцям.

Менше обіцяти і більше робити, - Кучма проголосував на виборах

"Згадуючи попередні роки і те, що дістанеться відзавтра, після інавгурації, новому президенту, то мені його трошки навіть шкода. Добре розумієте: війна, якій не видно кінця, розділена Україна, економіка на межі дефолту - не буду перераховувати всі ще наявні проблеми, бо під час виборчої кампанії вони були всім добре відомі", - сказав Кучма в неділю після того, як проголосував разом із дружиною в другому турі президентських виборів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Менше обіцяти і більше робити. Бо ми з вами бачили сьогодні: те, що обіцяли колись під час виборчої кампанії і з чим через 5 років прийшли, який результат отримали. Тому це головне - бути чесним і порядним перед своїм народом", - наголосив екс-глава держави.

"І справді, не дай Господь Бог, щоб він із цього шляху збився в тому, що він обіцяв під час виборчої кампанії. Бути чесним і порядним перед людьми - це буде головним для того, щоб за ним пішли люди. Бо якщо буде довіра до нього, то і справи будуть вирішуватися не так, як вони вирішувалися до сьогодні", - резюмував Л.Кучма.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики