Цензор.НЕТ

21.04.19 12:48

У Лук'янівському СІЗО не вистачає бюлетенів і кабінок для голосування, - Денісова

У Київському (Лук'янівському) слідчому ізоляторі в день голосування в другому турі президента України зафіксовано недостатню кількість виборчих бюлетенів.

У Лук'янівському СІЗО не вистачає бюлетенів і кабінок для голосування, - Денісова

Про це повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова після відвідин СІЗО, передає Цензор.НЕТ.

"Кількість кабінок для голосування недостатня для тієї кількості громадян, які там голосуватимуть. Виявлена ​​недостача однієї великої і однієї переносної урни", - заявила омбудсмен.

Крім того, за її даними, зафіксовано нестачу виборчих бюлетенів: за наявності 2530 виборців бюлетенів завезено лише 2416, тобто на 114 менше.

За словами омбудсмена, ранкове засідання виборчої комісії не було оформлено протоколом, унаслідок чого не було розглянуто 6 заяв громадян про надання можливості їм участі в голосуванні.

Крім цього, адміністрація СІЗО не вжила заходів щодо реагування на порушення, виявлене в першому турі голосування на території ізолятора: за наявності однієї спеціальної дільниці голосування знову відбувалося на трьох різних майданчиках.

"Сьогодні, в день голосування, на гарячу телефонну лінію до уповноваженого ВР України з прав людини продовжують активно надходити численні звернення громадян. З 7:00 до 11:00 надійшло 37 телефонних звернень та 11 електронних звернень. Найбільше громадяни України скаржаться на неточності в списках виборців, зокрема технічні помилки, описки в ПІБ, даті народження та адресі проживання виборців. Таких звернень було 22. Також громадяни скаржаться на відмову в голосуванні за місцем перебування", - повідомили в прес-службі омбудсмена.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики