Цензор.НЕТ

21.04.19 15:03

Новий президент мусить звернутися до виборців опонента і довести, що готовий вирішувати їхні проблеми, - Яценюк (оновлено)

Від того, кого українці сьогодні оберуть президентом, чекатимуть серйозних висновків і конкретних, рішучих дій.

Новий президент мусить звернутися до виборців опонента і довести, що готовий вирішувати їхні проблеми, - Яценюк (оновлено)

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресо.TV, про це в неділю, 21 квітня, заявив голова політичної партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк.

"Після обрання президента України, хто б ним не став, на ньому буде велика відповідальність за майбутнє країни. Виклики нікуди не поділись. Ті проблеми, які сьогодні є в Україні, вони були вчора й вони будуть завтра. Тільки є одна велика різниця: щодо вчорашніх треба зробити дуже-дуже великі висновки. І наслідком цих висновків мають бути швидкі, якісні дії для успіху країни, для успіху кожної людини, яка сьогодні прийшла на виборчу дільницю", - пояснив він.

"Незалежно від того, хто виграє, новий президент мусить знайти в собі сили звернутися і до тих виборців, які проголосували за його опонента, і довести, що посада глави української держави - це висока відповідальність, це вболівання за долю країни і це конкретні дії щодо вирішення проблем кожної окремої людини", - підкреслив Яценюк.

"Ніхто з курсу України до Європейського Союзу, до НАТО, до нашої національної самоідентифікації не зійде. А ті, які пробували це зробити, тих сьогодні немає в Україні і не буде", - сказав лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк під час спілкування з журналістами після голосування у другому турі президентських виборів 21 квітня, пише прес-служба політсили.

Відповідаючи на запитання, якими мають бути головні цілі президента, Арсеній Яценюк підкреслив, що їх прописано в Конституції. Президент відповідає за національну безпеку, українську армію, баланс влади в країні, зовнішню політику: "Президент відповідає взагалі за майбутнє України. Це візіонер. Це людина, яка є уособленням української держави всередині країни і на світовій арені".

"Президент має реалізовувати Конституцію. А в Конституції чітко зазначено, що наш курс - на Європейський Союз і на НАТО", - підкреслив він.

Лідер "Народного фронту" зазначив, що президент має нарешті завершити судову реформу.

"Ключове, що має зробити новообраний президент, - повернення територій України та звільнення України від російської військової агресії. Це складне завдання для новообраного президента", - підкреслив Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, що нинішні вибори - вже треті демократичні вибори в Україні після Революції Гідності: ​​"Це є яскравим свідченням того, що Україна - дійсно демократична держава. Люди можуть прийти, зробити вибір, і їхній вибір буде чесно пораховано".

Після президентських виборів, нагадав він, в жовтні цього року відбудуться чергові парламентські вибори: "І це буде ще один надзвичайно важливий крок не лише до зміцнення демократії, а й до того, якою буде парламентська коаліція, яким буде уряд України, і як нова парламентська коаліція, новий уряд і новообраний президент, хто б ним не був, будуть рухати країну вперед".

До проведення парламентських виборів важливою буде співпраця новообраного президента з чинним урядом і парламентом: "Після сьогоднішнього свята демократії завтра буде буденність - важка робота на благо української держави".

"Час дебатів завершився. Ми тепер можемо говорити лише про національні пріоритети. Я, на жаль, не почув конкретики про те, що робити наступні п'ять років. І сподіваюся, що після президентських виборів ми почуємо дуже чіткі позиції новообраного президента країни, хто б ним не був, які конкретні кроки він робитиме в наступні 100 днів і 5 років. Він має гідно відпрацювати - не на себе, а на українську державу", - сказав Арсеній Яценюк.

Новий президент мусить звернутися до виборців опонента і довести, що готовий вирішувати їхні проблеми, - Яценюк (оновлено) 01
Новий президент мусить звернутися до виборців опонента і довести, що готовий вирішувати їхні проблеми, - Яценюк (оновлено) 02
Новий президент мусить звернутися до виборців опонента і довести, що готовий вирішувати їхні проблеми, - Яценюк (оновлено) 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики