Цензор.НЕТ

21.04.19 17:16

Такі дефініції мають бути визначені законодавчо, - у штабі Зеленського хочуть установити, як називати найманців РФ на Донбасі

В Україні необхідно на законодавчому рівні визначити термінологію щодо найманців РФ, які воюють проти неї на Донбасі, вважає спікер виборчого штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков.

Такі дефініції мають бути визначені законодавчо, - у штабі Зеленського хочуть установити, як називати найманців РФ на Донбасі

"Я думаю, було б правильно, щоб такі дефініції були визначені на законодавчому рівні. На жаль, коли на сайті діючого глави держави ми бачимо формулювання "повстанці" як мінімум у трьох випадках, то, певно, це має право на існування, але особисто я вважаю по-іншому. Я все-таки вважаю, що це бойовики, які воюють за так звані "ЛНР" і "ДНР", - сказав він на брифінгу в штабі В. Зеленського, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Коментуючи слова Володимира Зеленського на дебатах 19 квітня, коли він зачитував запитання до діючого президента Петра Порошенка від громадян України, Дмитро Разумков зазначив: "Ми не займаємося цензуруванням ні журналістів, ні наших співгромадян і того, як вони пишуть запитання до кандидатів у президенти. Як було написано, так і було озвучено".

Нагадаємо, під час дебатів Зеленський почав зачитувати низку запитань до Петра Порошенка. Зокрема, він артикулював таке запитання: "Чи правда це (я не стверджую), що цукерки "Рошен" є у пайках повстанців "ЛНР" і "ДНР". Згодом спікер передвиборчого штабу Зеленського Дмитро Разумков пояснив, що зачитані кандидатом запитання були надіслані громадянами.

Варто зазначити, що на сайті АП терористів назвали "повстанцями" у 2015-му, 20 квітня до текстів внесли правки.

21 квітня, коментуючи свою заяву про "повстанців" "ЛНР-ДНР", Зеленський заявив: "Мається на увазі "бунтарі".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики