Цензор.НЕТ

21.04.19 18:07

Порушення на виборах не мають системного характеру і на результат виборів не вплинуть, - Шкіряк

У Міністерстві внутрішніх справ України відзначають відсутність системних правопорушень, пов'язаних з виборчим процесом під час повторного голосуванні на президентських виборах в Україні.

Порушення на виборах не мають системного характеру і на результат виборів не вплинуть, - Шкіряк

"В даний час ситуація залишається спокійною і перебуває під повним контролем правоохоронних органів. Станом на 16.00 до органів Національної поліції надійшло 816 заяв і повідомлень, пов'язаних з виборчим процесом", - розповів радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк у неділю на брифінгу в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За його словами, лідирують за кількістю правопорушень Дніпропетровська область, Київ і Донецька область.

З. Шкіряк також нагадав, що на одного з кандидатів у президенти складено протокол про адміністративне правопорушення.

"Масових фальсифікацій не зафіксовано... Правопорушення не мають системного характеру... Жодного впливу на результат виборів не матимуть", - підкреслив З. Шкіряк.

Директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко поінформував про конкретні випадки порушень. Так, за його словами, поліція встановила і затримала людину, яка взяла бюлетень і втекла на одній із дільниць у Київській області.

Як розповів А.Шевченко, в Херсоні працювали вибухотехнічні служби, перевіряючи інформацію про "мінування" Каховської гідроелектростанції з вимогою прибуття на місце одного з кандидатів. Інформація про мінування не підтвердилася.

Говорячи про курйозні випадки, директор департаменту комунікації розповів, що в Дніпропетровській області жінка намагалася з'їсти бюлетень. "Жінка була в стані алкогольного сп'яніння. Вона зіпсувала бюлетень, висловивши якісь свої думки в письмовому вигляді на цьому бюлетені, потім намагалася з'їсти бюлетень. Спостерігачі відреагували", - розповів А.Шевченко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики