Цензор.НЕТ

21.04.19 17:55

Медреформа потрібна, але вона влаштовує не всіх громадян, треба провести аудит, - спікер штабу Зеленського Разумков

Країні необхідна медична реформа, але в нинішньому вигляді вона поки влаштовує не всіх громадян України, тому її потрібно оцінити і проаналізувати на предмет можливих коригувань.

Медреформа потрібна, але вона влаштовує не всіх громадян, треба провести аудит, - спікер штабу Зеленського Разумков

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це спікер виборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив на брифінгу.

"Те, що реформи в Україні потрібно впроваджувати, - це однозначно правильно. Тут я не можу не погодитися з колегами, які підписали таке звернення. Але говорити про те, що сьогодні медична реформа завершена, і вона влаштовує всіх, я думаю, буде не зовсім коректно", - сказав Разумков.

Він вказав, що за Конституцією медреформа це не прерогатива президента, але в його обов'язки входить захист прав і свобод громадян, і їх конституційних можливостей, а також у глави держави є право законодавчої ініціативи.

"Спочатку потрібно провести аудит тих реформ або дій, які ми сьогодні називаємо реформами, і потім вже ухвалювати рішення, де потрібно провести коригування, де необхідна допомога, в тому числі, громадським організаціям з боку президента. Тому що це загальний важкий шлях, який доведеться пройти Україні як державі - підкреслив Разумков.

Політконсультант штабу В.Зеленського переконаний, що реформи потрібні Україні "як повітря". "Якщо ми говоримо про те, як вони сьогодні відбуваються, то я думаю, що наші з вами співгромадяни теж вважають, що, м'яко кажучи, не всі з них завершені, і не всі з них до кінця ефективні", - зазначив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики