Цензор.НЕТ

21.04.19 18:20

Кернес підтвердив, що напередодні другого туру літав до Коломойського

Міський голова Харкова Геннадій Кернес підтвердив, що перед другим туром виборів був в офісі Ігоря Коломойського в Ізраїлі. На запитання про те, чи був його візит пов'язаний із виборами, не відповів.

Кернес підтвердив, що напередодні другого туру літав до Коломойського

Про це мер Кернес заявив журналістам "Радіо Свобода" після голосування на виборах президента 21 квітня, інформує Цензор.НЕТ.

"Я був в Ізраїлі тиждень тому, я був в офісі Ігоря Валерійовича Коломойського, ми випили кави і я поїхав у своїх справах", - сказав Кернес.

Водночас, він не дав прямої відповіді на запитання про те, чи був його візит до Коломойського пов'язаний із виборами президента України.

"Також я був в офісі лікарів, тому що, ви знаєте, перша допомога мені була надана в Ізраїлі. Я повинен був там зустрітися з лікарями вже давно. А те, що стосується моїх стосунків з різними людьми, то це моя особиста справа", - підсумував він.

Раніше програма "Схеми" зафіксувала, що міський голова Харкова Геннадій Кернес 15 квітня приїжджав у будівлю, в якій розташовано офіс Ігоря Коломойського, в компанії нещодавно російського, а нині українського бізнесмена Павла Фукса. Журналісти направили Кернесу запитання, з якою метою він зустрічався з олігархом - але відповіді до ефіру від нього не отримали.

Зі свого боку, Коломойський погодився коротко розповісти про своїх відвідувачів. Зокрема, про візит мера Харкова Кернеса олігарх у той же день, 15 квітня, зазначив: "Пан Кернес приїхав не сьогодні і не до мене, а він приїхав щодо своїх медичних питань, а ми з ним давно не бачилися. Просто вирішили випити кави".

Раніше "Схеми" показали візитерів ізраїльського офісу Ігоря Коломойського, які навідувалися до нього перед другим туром виборів президента: бізнес-партнера кандидата в президенти Володимира Зеленського Тимура Міндіча, гендиректора "1+1" Олександра Ткаченка і народних депутатів від партії "Відродження" Віталія Хомутинніка й Андрія Шипка.

Крім того, журналісти зафіксували, що офіс олігарха в Герцлії двічі відвідував Едуард Ставицький - екс-міністр енергетики і вугільної промисловості часів президентства Віктора Януковича, якого розшукують в Україні.

Журналістам вдалося не тільки виявити офіс Коломойського в Герцлії і зафіксувати його візитерів, а й поставити запитання самому олігарху. Під час інтерв'ю він, зокрема, заявив, що в разі перемоги Володимира Зеленського на виборах він повернеться в Україну, але запевнив, що не планує бути "сірим кардиналом".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики