Цензор.НЕТ

21.04.19 18:24

У психлікарні в Одеській області зафіксовано ознаки примусового голосування за Зеленського, - ОПОРА

Виборці, які виходили з кабінок для голосування, повідомляли медсестрі, що поставили галочку в першому рядку бюлетеня. Спостерігачі викликали поліцію.

У психлікарні в Одеській області зафіксовано ознаки примусового голосування за Зеленського, - ОПОРА

У селі Олександрівка, недалеко від Одеси, на спеціальній виборчій дільниці №510523, що розташована в комунальній установі "Одеська обласна психіатрична лікарня №2", зафіксовані ознаки примусового голосування. Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА, інформує Цензор.НЕТ.

Спостерігачка ОПОРИ зафіксувала, як виборці, котрі виходили з кабінок для голосування, повідомляли медичній сестрі, яка приводила їх у приміщення для голосування, про те, що вони поставили позначку "у першому рядку виборчого бюлетеня". Щонайменше двоє виборців повідомили такі відомості медичній сестрі.

За зазначеним фактом складено акт про порушення. Працівники поліції, які охороняють приміщення виборчої дільниці, викликали на місце події слідчо-оперативну групу.

"Згідно з ч. 2 ст. 6 Закону України" Про вибори Президента України "заборонено застосування насильства, погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, що перешкоджають вільному формуванню та вільному виявленню волі виборця. Згідно ч. 1 ст. 157 КК, покаранням може бути позбавлення волі на строк до трьох років.

21 квітня в Україні відбувається  другий тур виборів президента. На пост глави держави претендують Володимир Зеленський (перший  рядок виборчого бюлетеня) і Петро Порошенко (другий рядок).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики