Цензор.НЕТ

21.04.19 19:04

Член комісії вкинув до урни пачку бюлетенів і спробував "домовитися" зі спостерігачем, - ОПОРА

У с. Тепле на Луганщині один з членів комісії вкинув до урни пачку бюлетенів, зізнався в цьому і попросив не викликати поліцію.

Член комісії вкинув до урни пачку бюлетенів і спробував "домовитися" зі спостерігачем, - ОПОРА

Про це координатор спостереження ОПОРИ в Луганській області Олексій Кормілецький повідомив "Громадському", інформує Цензор.НЕТ.

За словами Кормілецького, спостерігач "ОПОРИ" у селі Тепле зафіксував, що у скриньку для голосування була вкинута пачка бюлетенів. Один з членів комісії визнав, що це він зробив вкидання, і повідомив, що у пачці - вісім бюлетенів.

"Цей член комісії намагався домовитись зі спостерігачем, щоб вона не викликала поліцію", — розповів координатор.

"Потім підійшов якийсь хлопець та запропонував викликати поліцію. Після того, як минуло 30 хвилин, і поліція не приїхала, я почав дзвонити керівнику обласної поліції. Виявилось, що нашого спостерігача обдурили, і ніхто поліцію не викликав. На цій дільниці немає інших спостерігачів, і зараз всі члени комісії чинять моральний тиск на нашого спостерігача", — додав Кормілецький.

За якого з кандидатів проставлені відмітки у бюлетенях наразі невідомо, це зʼясується після відкриття скриньок для голосування.

За словами речниці Нацполіції в Луганській області Тетяни Погукай, слідчо-оперативна група наразі прямує на виборчу дільницю.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики