Цензор.НЕТ

21.04.19 20:00

Жінка повідомила про ручку з чорнилом, що зникає, на дільниці на Житомирщині. Усі ручки замінили на нові, - "ОПОРА"

Виборець з міста Новоград-Волинський, що на Житомирщині, повідомила, що в кабінці для голосування на дільниці №181319 округу №65 нібито є ручка, чорнило якої зникає на папері. Поліція вилучила всі ручки з дільниці і замінили їх на нові, раніше видані окружкомом.

Жінка повідомила про ручку з чорнилом, що зникає, на дільниці на Житомирщині. Усі ручки замінили на нові, - "ОПОРА"

Про це повідомляє Громадянська мережа "ОПОРА", передає Цензор.НЕТ.

Жінка розповіла спостерігачу "ОПОРИ", що поставила позначку на своєму папірці, а прийшовши додому, чорнила там не побачила.

"Ми йшли із сусідкою голосувати, десь близько 12:00, я взяла свою ручку. Зайшла в кабінку, у мене був із собою квиток, я на ньому зробила кілька позначок ручкою, яка була в кабінці. Просто так. Виборців на ділянці більше не було. Прийшла додому, дістаю цей квиток і я була шокована, позначки не було. Був лише слід, такий ніби, на кшталт того як ручкою натискаєш, не пише, але кольору не було. Йшов о 14:00 сусід голосувати, я його попросила, щоб зайшов у другу кабінку і помалював на папері, щоб подивитися чи зникне чорнило. Він повернувся, показує, а там вже не той колір ручки і нічого не зникає. Я не знаю, можливо, вони поміняли", - розповіла виборець Світлана.

На дільницю викликали поліцію. Голова ДВК у коментарі "ОПОРІ" розповіла, що в кабінках для голосування були ручки, які видали в окружній виборчій комісії.

Жінка повідомила про ручку з чорнилом, що зникає, на дільниці на Житомирщині. Усі ручки замінили на нові, - ОПОРА 01

"Ми використовували ті ручки, які нам дали в ОВК. Вони в мене залишилися ще з перших виборів. Вони були на нитках причеплені, клейкою стрічкою приклеєні, щоб вони не рвалися, щоб їх ніхто не крав, проблем не було. Може, вам надійшла інформація, що я якісь фальсифікації роблю або зникають чорнила? У нас усі ручки пишуть, ці ручки мені видали в ОВК. Приїхала поліція, всі вилучила, ми замінили ручки знову на ті, які дали в ОВК", - зазначила голова дільниці.

Голова ОВК №65 Людмила Лавринович розповіла "ОПОРІ", що на дільницю також виїжджали члени окружкому.

"Ми туди виїжджали, там все нормально. Ручки в кабінках наші, ті що ми давали на дільницю. Я розписала тими ручками на папері, ось уже понад 30 хвилин минуло і нічого не зникає. Ручки замінили", - зауважила Людмила Лавринович.

Зазначається, що спостерігач "Опори" виявила на цій же ділянці одну неопломбовану переносну урну для бюлетенів. Інцидент усунули.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики