Цензор.НЕТ

21.04.19 21:08

Я і моя команда готові підставити плече новому президенту в кроках, що відповідають інтересам держави, - Порошенко

Петро Порошенко, який завершує свій президентський термін на посту президента України, прогнозує, що Володимир Зеленський, який переміг за даними екзит-полів у другому турі виборів глави держави, зіткнеться із сильною опозицією і заявляє про готовність його команди надавати йому всебічну підтримку в усіх рішеннях, які відповідатимуть національним інтересам України.

Я і моя команда готові підставити плече новому президенту в кроках, що відповідають інтересам держави, - Порошенко

"Я хочу наголосити, що новий президент матиме сильну опозицію, дуже сильну", - сказав П.Порошенко, виступаючи у своєму виборчому штабі в неділю ввечері в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Водночас він наголосив, що готовий допомогти новому президенту увійти в курс справ.

"Між офіційним оголошенням виборів (результатів виборів. - Ред.) та інавгурацією я готовий без будь-яких обмежень використовувати будь-який час для того, щоб допомогти новому президенту увійти в курс справи в найменших деталях. Крім того, я готовий передати йому всю мережу міжнародної підтримки України. Цю мережу, яку ми так дбайливо вибудовували роками, і це і є реальна "сітка", а не там, де нас безпідставно звинувачували опоненти", - сказав чинний президент.

П.Порошенко також заявив, що він і його команда готові надавати всебічну підтримку В.Зеленському в усіх його кроках, які відповідатимуть інтересам держави.

"Я хочу наголосити, щоб ніхто навіть не сумнівався, що особисто я і вся моя команда готові підставити плече президенту в усіх його рішеннях, які відповідатимуть національним інтересам України і наблизять нас до Євросоюзу і НАТО", - сказав він, додавши також про готовність передати В.Зеленському всі свої міжнародні контакти.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики