Цензор.НЕТ

21.04.19 21:23

Зеленський про перші кроки на посаді президента: Робитимемо все, щоб припинити вогонь на Донбасі, боротимемося з корупцією

Він обіцяє боротися з корупцією і робити все для припинення вогню на Донбасі.

зеленский

Як передає Цензор.НЕТ, кандидат у президенти Володимир Зеленський, який за даними екзит-полів перемагає у другому турі виборів, у включенні в трансляції ТСН відповів про своїй перші кроки на новій посаді.

"Ми будемо робити усе для України - ми її об'єднали. Ми зібрали велику команду, яка буде працювати заради українського народу. Я стану гарантом Конституції. Ми будемо захищати нашу країну. Ми будемо робити все, аби припинити вогонь на Донбасі. Будемо робити законопроекти, боротися з корупцією", - заявив Зеленський.

Також він анонсував свою поїздку Україною. "Я хочу побачити кожне місто, кожну область України, поговорити з людьми про їхні проблеми. І ми будемо це вирішувати з моєю чесною демократичною молодою командою", - розповів кандидат.

На запитання, чи був результат несподіванкою для нього, заявив, що "трішечки очікували". Зеленський наголосив, що "результат серйозний і дуже відповідальний". "Це результат не лише мій, а усієї нашої команди. І це результат народу України", - підсумував політик.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики