Цензор.НЕТ

21.04.19 21:43

"Вердикт антиросійському режиму", - в РФ відреагували на перемогу Зеленського

Результати екзит-полів на виборах президента України прокоментували в Держдумі РФ і в російському МЗС.

"Вердикт антиросійському режиму", - в РФ відреагували на перемогу Зеленського

Українці, проголосувавши на президентських виборах за Володимира Зеленського, винесли вердикт режиму, що будував свій курс на протиставлення Росії. Так вважає перший заступник голови комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків зі співвітчизниками Костянтин Затулін, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РИА "Новости".

"Головне для мене у факті сьогоднішнього голосування - що виборці і в першому, і в другому турі винесли вердикт політичному режиму, який будував свій курс на протиставлення Росії, і зробив для цього набагато більше, ніж всі попередні представники влади України разом узяті. Виборців цим перегодували, і вони висловили своє ставлення", - сказав Затулін.

Він зауважив, що українці "підтримали людину, не причетну до політичних ігор минулих років, винесли вердикт не одному лише Порошенку, а всій політичній еліті".

"Дуже символічно, що народ України проголосував проти цієї влади", - додав він. У МЗС Росії вважають, що громадяни України проголосували за зміни. Про це в коментарі РИА "Новости" заявив статс-секретар заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін.

"Екзит-пол показують, що громадяни України проголосували за зміни. Тепер черга нового керівництва країни зрозуміти і реалізувати надії своїх виборців. Це стосується, природно, як внутрішньої, так і зовнішньої політики країни. Відповідальний етап української історії", - сказав Карасін.

Згідно з результатами Національного екзит-полу, Володимир Зеленський переміг у другому турі виборів президента України, набравши 73,2% голосів виборців. Чинний президент Петро Порошенко набрав 25,3% голосів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики