Цензор.НЕТ

21.04.19 22:45

Виправдати такий кредит довіри - завдання не з простих. Навмисно підставляти підніжки ніхто не стане, - нардеп від БПП Грановський

Багато хто абсолютно помилково вважали, що Президент і команда підуть на будь-які порушення (якщо не сказати більше) з метою залишитися на Банковій. Підсумки 1 і 2 турів виборів показали, що цього не сталося.

Виправдати такий кредит довіри - завдання не з простих. Навмисно підставляти підніжки ніхто не стане, - нардеп від БПП Грановський

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook пише нардеп від БПП Олександр Грановський. Наводимо його текст повністю.

"Як ви прекрасно розумієте, у Президента теж є телевізор і wi-fi, так що наївно було вважати, що ніхто тверезо не оцінював об'єктивні цифри і не був в змозі спрогнозувати результат. Безумовно, якийсь час тому з таким результатом цих виборів всім довелося погодитися. Не скажу, що дуже давно, але не вчора.
Особисто я досить непогано усвідомлюю причини, які змусили людей зробити інший вибір і ці, і причини,  всіх тих, хто одягнений в зелений колір, слід поважати, а проблеми аналізувати, щоб після сформулювати висновки. Розписатися в помилках і змінитися - велике мистецтво, яким володіють виняткові люди і точно вже не всі. Я не до кінця впевнений, що ось безпосередньо всі без винятку відразу візьмуться за голову і зможуть розділити аркуш паперу, щоб рівно в стовпчик виписати свої власні + і -.

Я досить контактна людина і так уже повелося, що знаю дуже багатьох людей, з якими доля дозволила подружитися. Я не раз чув нарікання опонентів на тему  різних помилок, які довелося зробити. Але, мабуть, неможливо обійтися без помилок. Багато і зокрема  представники команд інших політичних гравців часто підкреслювали, що не можуть бути в захваті від дій і Президента, і парламентської зали, але добре розуміють, що інакше навряд чи можливо.

Поведінка Порошенка П.О. і слова, сказані ним годину тому - найстрокатіший приклад готовності йти вперед, а не намагатися за всяку ціну утриматися там, де він зараз.
Багато абсолютно помилково вважали, що Президент і команда підуть на будь-які порушення (якщо не сказати більше) з метою залишитися на Банковій. Я не втомлювався переконувати всіх, хто був по інший бік, що таких ні ризиків, ні сценаріїв не існує: ніхто і ніколи не надумає пограбувати інших кандидатів і привласнити їх результат. Сподіваюся, підсумки 1 і 2 турів виборів тільки підтвердили мої слова. Сподіваюся, що і я моя участь в тому, щоб заспокоїти основних власників успіху і запевнити в повній необґрунтованості надуманих страхів, зіграла якусь роль. Все-таки на вулицях усіх міст спокійно і нікому не проходить на розум щось опротестовувати або битися за свій результат.

Розчулюють недоноски, які ще вчора клянчили якісь блага для себе і клялися в непорочної вірності, а сьогодні заливаються відверто хамським співом. Їм соромно не буває. Упевнений, представники сторони-переможниці швиденько наведуть різкість і не наблизяться до таких нікчем за кілометри. Упевнений, знайдуться і ті, хто підкажуть імена, поролі, явки. Такі викликають почуття огиди і ніяк інакше.

Отримати такий кредит довіри від громадян - мабуть, невимовне відчуття, яке відчувають члени команди Зеленського В.О. Виправдати в подібній ситуації відповідальність за результат - завдання не з простих. Ніхто не стане заважати або навмисно підставляти підніжки. Але думаю, що це й так всім думаючим людям це зрозуміло.

Буде день, буде їжа".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики