Цензор.НЕТ

21.04.19 22:58

"Народ України просто вимів сраною мітлою весь старий політичний клас", - Саакашвілі про результати виборів. ВIДЕО

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі прокоментував результат успіху Зеленського на виборах президента і розповів, що вже купив квиток до Києва.

"Народ України просто вимів сраною мітлою весь старий політичний клас", - Саакашвілі про результати виборів. ВIДЕО

Про це колишній грузинський лідер і екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив під час включення в ефірі телеканалу "НАШ", інформує Цензор.НЕТ. Відповідне відео Саакашвілі виклав у своєму Facebook.

"Я думаю, що це справжня електоральна революція. Народ України просто вимів сраною мітлою весь старий політичний клас. Вони не просто голосували проти Петра Порошенка, але вони голосували проти всіх старих політиків", - сказав Саакашвілі.

Політик додав, що планує повернутися до Києва.

"У мене є квиток, і я вже звернувся через свого юриста, офіційно ми опублікуємо і звертаємося до глави СБУ Грицака і до глави прикордонних військ - я не знаю, як прізвище, - зняти заборону, яку Порошенко незаконно ввів проти мене, щоб я зміг прилетіти і захистити себе в суді", - заявив екс-глава Одеської ОДА.

"Я дуже хочу бути в Києві, я дуже хочу бути частиною великого перетворення як звичайний громадянин України, як звичайний уболівальник України", - додав Саакашвілі.

Нагадаємо, Саакашвілі звинувачують в отриманні грошей від олігарха Сергія Курченка (ч.2 ст. 256 Кримінального кодексу, сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності).

У грудні 2017 року політику вручили підозру. Саакашвілі був поміщений під нічний домашній арешт, але коли термін запобіжного заходу закінчився, ГПУ не подала клопотання про його продовження. Закінчення запобіжного заходу зняло формальні перепони для видворення Саакашвілі.

12 лютого 2018 року прикордонники видворили Саакашвілі з України в Польщу за процедурою реадмісії. З Польщі він полетів у Нідерланди, де отримав посвідчення особи.

12 березня 2018 року розслідування справи проти Саакашвілі було призупинено. У Генпрокуратурі заявили, що це необхідно, щоб направити в Нідерланди міжнародно-правові доручення Генпрокуратури про проведення слідчих дій з підозрюваним Саакашвілі.

21 березня 2019 року стало відомо, що з 1 березня 2019 року розслідування було відновлено "у зв'язку з необхідністю проведення слідчих і процесуальних дій у кримінальному провадженні".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики