Цензор.НЕТ

21.04.19 23:57

Портнов: "Я в травні буду в Україні"

Колишній заступник глави адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов збирається повернутися в Україну наступного місяця.

Портнов: "Я в травні буду в Україні"

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua, про це він сказав в ефірі телеканалу "Макси ТВ" ("Наш"), обговорюючи результати виборів президента.

"Так, обов'язково. Я в травні місяці буду в Україні", - заявив Портнов, відповідаючи на запитання, чи повертається він з еміграції після перемоги Володимира Зеленського.

Новообраний президент України вступає на пост не пізніше 30 днів після офіційного оголошення результатів виборів. Відповідно, це має статися в травні 2019 року.

Офіційно в команді Володимира Зеленського заперечують причетність Портнова до неї. Однак, за даними LB.ua, нардеп Валерій Писаренко, заступник голови депутатської групи "Відродження" і давній соратник Портнова, взяв на себе роль неформального представника Володимира Зеленського у Верховній Раді.

Під час президентства Віктора Януковича Портнов був заступником глави Адміністрації Президента, він брав участь у написанні т.зв. "диктаторських законів", курирував в АП правові питання.

Після Революції Гідності Портнов залишив Україну й оселився у Відні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики