Цензор.НЕТ

22.04.19 00:23

"Кредит довіри дуже високий, але і дуже обмежений в часі", - Гриценко

Екс-кандидат у президенти, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко прокоментував результати виборів президента.

"Кредит довіри дуже високий, але і дуже обмежений в часі", - Гриценко

Політик вважає, що після виборів настав час "об'єднати країну". Про це Гриценко написав у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Рахунок баскетбольний, нищівний. По суті, конституційна більшість виборців, які прийшли на дільниці, сказали тверде "ні" чинній владі - її брехні, корупції і мародерству.

Усі громадяни - прихильники Зеленського, Порошенка, чи жодного з них - хочуть одного й того ж: жити в мирі й безпеці, добробуті й справедливості. Хочуть щоб країна впевнено рухалася вперед - до європейських стандартів життя, захисту прав, свобод і власності людини", - написав він.

"От навколо цих завдань новообраному президенту і треба єднати країну. Не гаючи часу. Кредит довіри дуже високий, але й дуже обмежений у часі", – підсумував екс-кандидат в президенти.

Згідно з результатами Національного екзит-полу, Володимир Зеленський переміг у другому турі виборів президента України, набравши 73,2% голосів виборців. Чинний президент Петро Порошенко набрав 25,3% голосів.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко також претендував на посаду президента України. За підсумками першого туру він набрав 6,91% голосів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики