Цензор.НЕТ

22.04.19 00:57

Українці проголосували за людину поза системою, це вирок взагалі нинішній політиці, - Бекешкіна

Висока підтримка на виборах позасистемного кандидата, яким є Володимир Зеленський, показує, що суспільство більше не сприймає ту політику, яка є в країні зараз.

Українці проголосували за людину поза системою, це вирок взагалі нинішній політиці, - Бекешкіна

Про це в ефірі Громадського заявила український соціолог, директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна, інформує Цензор.НЕТ.

"Це дуже серйозний сигнал політикам взагалі. Якщо брати попередні вибори взагалі — у нас за винятком 1999 року завжди перемагала опозиція, але завжди це були партії і політики, які вже були в політиці. Зараз вперше з таким відривом президентом стала людина, яка до політики немає відношення взагалі. Це сигнал для політиків, що суспільство таку політику не сприймає взагалі", — пояснила вона.

Соціолог зазначила, що в першому турі виборці могли проголосувати не тільки за Зеленського, а за опозиційних політиків, наприклад, за Юлію Тимошенко або Анатолія Гриценка, але обрали саме людину, яка не є політиком.

"Це вирок взагалі нинішній політиці. В першому турі могли ж проголосувати за когось з політиків, не лише за Зеленського, було за кого голосувати. Але проголосували за людину поза системою", — резюмувала Бекешкіна.

Нагадаємо, 7 квітня ЦВК офіційно оголосила результати першого туру виборів: до другого туру пройшли Володимир Зеленський і Петро Порошенко. Голосування відбулося 21 квітня. За результатами Національного екзит-полу, Зеленський набирає 73,2% голосів, Порошенко - 25,3%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики