Цензор.НЕТ

22.04.19 08:31

Під час другого туру президентських виборів в Україні було спокійніше, ніж під час першого, - Аваков

Ситуація під час другого туру президентських виборів в Україні була спокійнішою, ніж під час першого.

Під час другого туру президентських виборів в Україні було спокійніше, ніж під час першого, - Аваков

Про це 21 квітня на зустрічі з міжнародними спостерігачами заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, пише прес-служба МВС, передає Цензор.НЕТ.

"Ми відслідковуємо ситуацію від самого ранку. Сьогодні спокійніше, ніж під час першого туру. Профілактика та превенція добре спрацювали. Ми поважаємо вибір українського народу та робимо все для того, щоб усе відбулося спокійно. Ми можемо забезпечити цей процес", - сказав міністр.

За його словами, впродовж останніх трьох днів фіксувалася велика кількість повідомлень про мінування об'єктів по всій країні, а також атак на системи з VPN з адресами нібито зі США, Гонконгу і Китаю, а насправді - з РФ.

"Ми розраховували на таку ситуацію, з урахуванням усього гібридного арсеналу РФ, який вона використовує задля дискредитації виборів. Знешкодили дві терористичні групи, які мали зв’язок з РФ. Наша кіберполіція провела гарну роботу, тому супротивник не має доступу до нашої системи та припинив атаки", - додав він.

Заступник Авакова Сергій Яровий заявив, що істотних порушень на виборах зафіксовано не було, пише прес-служба.

За його словами, до поліції 21 квітня надійшло 1245 заяв і повідомлень, пов'язаних з виборчим процесом, відкрито 17 кримінальних проваджень.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики