Цензор.НЕТ

22.04.19 09:35

Реформи і реалізація угоди про асоціацію мають тривати повним ходом, - єврокомісар Ган привітав Зеленського з перемогою на виборах

Європейський комісар з питань європейської політики сусідства і переговорів щодо розширення Йоганнес Ган привітав шоумена Володимира Зеленського з перемогою на виборах Президента і закликав до подальшої реалізації реформ і угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Реформи і реалізація угоди про асоціацію мають тривати повним ходом, - єврокомісар Ган привітав Зеленського з перемогою на виборах

Про це він написав у своєму мікроблозі Twitter, передає Цензор.НЕТ.

"Я вітаю український народ з проявом демократичної зрілості та обраного Президента, Володимира Зеленського, з його перемогою", - написав він.

Ган додав, що результат українських виборів - це сильний мандат для більш енергійної боротьби з корупцією та звільнення держави від впливу олігархів.

Також він написав, що процес реформування в Україні має тривати.

"Процес реформування і реалізація угоди про асоціацію мають тривати повним ходом, щоб український народ міг повною мірою отримати з цього користь", - наголосив він.

Ган зазначив, що в останні місяці свого мандата він має намір зробити все можливе, щоб підтримати Україну на цьому шляху.

Реформи і реалізація угоди про асоціацію мають тривати повним ходом, - єврокомісар Ган привітав Зеленського з перемогою на виборах 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики