Цензор.НЕТ

22.04.19 10:39

Садовий про вибори: "Український політичний істеблішмент" помножено на нуль. На країну чекає "велике прибирання"

Найближчим часом на країну чекає "велике прибирання".

Садовий про вибори: "Український політичний істеблішмент" помножено на нуль. На країну чекає "велике прибирання"

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Об'єднання "Самопоміч", про це в ефірі телеканалу 1+1 сказав лідер об'єднання, мер Львова Андрій Садовий 21 квітня.

"Український політичний істеблішмент "помножений на нуль" результатами сьогоднішнього голосування", - сказав він, додавши, що "ніхто нікому не дасть жодної можливості зійти з того курсу, на якому сьогодні є держава", тому що народ, заплативши життями десятків тисяч людей на війні, "дуже накручений".

За словами Садового, найближчим часом на країну чекає "велике прибирання".

"Нам треба прибрати увесь політичний бруд, який був вилитий на наші голови впродовж останніх місяців. Дуже важливо якнайшвидше ухвалити закон про Президента. Треба і захистити інституцію, і дати можливість питати з нього, якщо він починає "запливати за буйки". "Самопоміч" такий закон розробила, і ми від завтра почнемо його дебатувати в парламенті", - сказав він.

Як повідомлялося, у другому турі виборів президента України, за даними національного екзит-полу, Володимир Зеленський набирає 73% голосів, а чинний глава держави Петро Порошенко - 25,5%. Згідно з екзит-полом, проведеним на замовлення ТСН (телеканал "1+1"), за В.Зеленського проголосували 72,7% виборців, за П.Порошенка - 27,3%. За даними екзит-полу, оприлюдненими на телеканалі "112.Украіна", В.Зеленський у другому турі виборів президента України набирає 73,7% голосів, П.Порошенко - 26,3%.

За даними ЦВК, явка виборців на голосуванні 21 квітня становить 62,07%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики