Цензор.НЕТ

22.04.19 11:54

Це лише ілюзія об'єднання, - Бекешкіна про результати виборів

Попри високий результат Володимира Зеленського, останні вибори не об'єднали Україну, а лише створили ілюзію такого об'єднання, вважає Ірина Бекешкіна, український соціолог, директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва.

Це лише ілюзія об'єднання, - Бекешкіна про результати виборів

Таку думку вона висловила в ефірі Громадського, передає Цензор.НЕТ.

"Коли ми аналізували виборців Зеленського - вони діляться, вони діляться так, як ділиться країна. Насправді це ілюзія об’єднання, це наслідок невизначеності, тому що кожен у Зеленського вкладає свої мрії, свої побажання і очікування", - заявила Бекешкіна.

Вона навела приклад - серед виборців Порошенка 80% виступають за членство в НАТО, а серед виборців Зеленського з цього ж питання зовсім інші цифри - 37% підтримують вступ в альянс, 33% - за нейтральний статус, а 6% - за військовий союз з Росією.

"І щодо багатьох питань, які ділять країну, воно саме так. Тому я б не сказала, що це об’єднання стабільне і надійне", - зазначила соціолог.

На думку Бекешкіної, країну під час виборів об’єднало гасло "так далі жити не можна".

"Оце бажання - це певний вирок політичній системі, політичній еліті. Об’єднало, так би мовити, заперечення існуючого. А що стосується позитивної майбутньої програми, то тут, найімовірніше, Україна залишилась роз’єднаною", резюмувала вона.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики