Цензор.НЕТ

22.04.19 12:00

Як ми приймали закон про декомунізацію, так і закон про мову можемо ухвалити в Чистий четвер, - Парубій закликав нардепів до максимальної мобілізації

Верховна Рада має ухвалити закон про державну мову в четвер. Також на четвер заплановано розгляд законопроектів з оборони, зняття недоторканності, реформування парламенту і ратифікації міжнародних договорів.

Як ми приймали закон про декомунізацію, так і закон про мову можемо ухвалити в Чистий четвер, - Парубій закликав нардепів до максимальної мобілізації

Як передає кореспондент Цензор.НЕТ, про це спікер ВР Андрій Парубій сказав на Погоджувальній раді.

"Як ми ухвалювали закон про декомунізацію, так і цей закон можемо ухвалити в Чистий четвер", - сказав він.

Парубій нагадав, що необхідно розглянути всі правки, що залишилися. Потім глава профільного комітету Микола Княжицький має представити остаточний законопроект.

Також спікер ВР анонсував розгляд у четвер низки законопроектів з оборони, зняття недоторканності, реформування парламенту, ратифікації міжнародних договорів.

Парубій закликав усіх депутатів бути в четвер об 11 годині для голосування закону про мову.

"Не потрібно лякати, що закон про мову можуть не ухвалити. БПП за закон про мову, "Народний фронт" за закон про мову, "Батьківщина" за закон про мову, "Радикальна партія" за закон про мову, "Самопоміч" за закон про мову, група "Воля народу" за закон про мову. І щонайменше 25 позафракційних підтримують закон про мову. Тому не потрібно лякати. Потрібно в четвер об 11:00 всім зібратися в сесійній залі і проголосувати. Потрібна максимальна мобілізація".

Як повідомлялося, Верховна Рада почала розглядати законопроект №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної на пленарному засіданні 28 лютого 2019 року.

У четвер, 11 квітня, народні депутати продовжували розглядати поправки до другого читання мовного законопроекту. Вони пройшли 1832 поправки із 2082 внесених. Таким чином, парламентарії мають розглянути ще 250 поправок, після чого зможуть перейти до голосування за проект закону у другому читанні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики