Цензор.НЕТ

22.04.19 12:56

Зеленська про статус першої леді: Я про це дуже серйозно ще не думала. Це страшно

Дружина Володимира Зеленського, який переміг у президентських виборах в Україні, Олена заявила, що хотіла б залишитися поза інформаційного поля і надалі займатися своєю роботою в "Студії Квартал 95".

Зеленська про статус першої леді: Я про це дуже серйозно ще не думала. Це страшно

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона сказала в інтерв'ю BBC news України.

Відповідаючи на запитання, чим вона збирається займатися на посаді першої леді, Зеленська повідомила, що поки серйозно про це не думала.

"Я про це дуже серйозно ще не думала. Але якщо це можливо, я б хотіла займатись тим, чим я займалась. З іншого боку, мені кажуть: є ж перші леді, які створюють фонди і займаються благодійністю. Я дуже серйозно до цього ставлюся, адже це величезна відповідальність. В це треба повністю зануритись і я з цього приводу переживаю. З іншого боку, я розумію, що така персона, як перша леді, може привернути увагу до проблем тих, хто дійсно може допомогти. Тобто це персона, яка може гарантувати результат. Для мене це дуже складно", - сказала вона.

Зеленська зазначила, що ще ґрунтовно не обговорювала це питання з чоловіком, але він сам запропонував їй вийти з інформаційного поля, якщо вона цього хоче.

"Він (Володимир Зеленський. - Ред.) взагалі сказав, що ти можеш ніде не бути, повністю вийти з інформаційного поля і бути відсутньою в ньому ... Чесно, я б хотіла бути відсутньою. Як вийде. Будемо думати, говорити. Можливо, тут є обов'язки, які неможливо комусь делегувати", - сказала вона.

На запитання, чи страшно їй, Зеленська відповіла: "Страшно, звичайно", хоча додала, що налаштовує себе морально з Нового року, коли стало відомо про плани її чоловіка балотуватися в президенти.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики