Цензор.НЕТ

22.04.19 13:25

Напередодні великодніх свят в агрохолдингу "Авангард" розповіли, як перевірити якість і свіжість яєць

Українські птахівники торік реалізували 16 мільярдів яєць. До великодніх свят попит на них суттєво зростає.

укрлендфарминг

Як правильно обрати яйця і проконтролювати їхню свіжість, розповіли фахівці найбільшого в Україні виробника курячих яєць і продуктів з них агрохолдингу "Авангард", що входить до групи компаній "Укрлендфармінг" бізнесмена Олега Бахматюка і виробляє яйця під торговою маркою "Квочка", передає 24.

Традиційно напередодні Великодня суттєво зростає попит на курячі яйця. Їх розписують, ними прикрашають домівки, додають у пасхальну випічку та великодні смаколики. А птахівники щороку намагаються задовольнити підвищений попит. Так, за підрахунками Держстату обсяг виробництва яєць торік зріс ще на чотири відсотки - до 16 мільярдів штук.

Фахівці агрохолдингу "Авангард" - одного з найбільших виробників яєць в Україні, які продають яйця під торгівельною маркою "Квочка", рекомендують звертати увагу на колір яйця. Наприклад, чим свіжіше біле яйце, тим воно світліше. З часом шкаралупа сіріє. Значну роль відіграють і умови утримання курей. Про це йдеться в сюжеті 24 каналу.

"У домашніх умовах курка перебуває на вільному годуванні, на промисловому - вона перебуває на клітковому утриманні. І годують її на фабриці збалансованими повноцінними комбікормами, а вдома - тим, що дадуть, тим, що знайде", - сказав директор птахофабрики "Макарівська" В'ячеслав Коцан.

На відміну від домашніх, яйця торговельної марки "Квочка" сортують відповідно до ґатунку, тобто залежно від ваги та маркують кожне датою фасування. "Є категорія "дрібне", є категорія С2, С1, С0 та С0", - пояснила технолог агрохолдингу "Авангард" Інна Ігнатченко. Яйця "Квочка" доставляють в українські магазини, дотримуючись необхідного температурного режиму - від чотирьох градусів. Свіжими вони вважаються до 25 днів. Проте у холодильнику яйця можна зберігати і до двох місяців.

"Авангард" (AVANGARDCO IPL) - найбільший виробник яєць і сухих яєчних продуктів в Україні, що входить до групи компаній "Укрлендфармінг" (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Олега Бахматюка і виробляє яйця під торговою маркою "Квочка". До складу компанії входять 19 птахофабрик, 3 інкубатори, 10 зон для підрощування молодняка, 6 комбікормових заводів, 3 склади тривалого зберігання яйця, 2 птахокомплекси повного циклу "Авіс" і "Чорнобаївське", а також завод з виробництва яєчних продуктів "Імперово Фудз". Яйця і яєчні продукти компанії відповідають вимогам стандарту "Халяль" і дозволені для експорту до Європейського Союзу.

Новина публікується на правах реклами

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики