Цензор.НЕТ

22.04.19 14:48

Володимир намагається поглибити свої знання, він вчить. Зараз шукаємо викладача, - дружина Зеленського розповіла про труднощі з українською мовою

Дружина кандидата в президенти України Володимира Зеленського Олена зізналася в тому, що їхня сім'я шукає викладача української мови, щоб удосконалити свої знання.

Володимир намагається поглибити свої знання, він вчить. Зараз шукаємо викладача, - дружина Зеленського розповіла про труднощі з українською мовою

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона сказала в інтерв'ю BBC news України.

"Звичайно, ми знаємо українську мову та вільно нею спілкуємося. Але одна справа, коли ти це робиш у звичайній обстановці, швидко знаходиш слова і все добре. Останнім часом він постійно в стресі, постійно під напругою та психологічним тиском. Тому важко", - сказала Зеленська.

Вона підкреслила, що неможливо нічого змінити в минулому: "Так трапилося. Я почула українську мову вперше в другому класі на уроці української мови від учительки. Звичайно, у нас були родичі, які говорили на суржику. Всі все розуміли, але занурюватися в літературну українську мову ми почали вже в школі".

Зеленська також повідомила, що зараз шукають для її чоловіка викладача з української мови, який би допоміг набрати йому швидкість.

"Зараз, звичайно, Володимир намагається поглибити свої знання, він вчить. Ми шукаємо викладача, який би допоміг йому набрати швидкість. Адже подивіться, Петро Олексійович говорить завжди повільно, з чіткими паузами, розділяючи фрази. Володимир теж так може говорити, але це не його природний темп мови. Він швидко говорить. І коли починає швидко говорити, в цей час перекладає, виникають затримки і з'являється відчуття, що людина говорить не своєю мовою.

Ми над цим працюємо і, я думаю, що він наздожене темп. Важливо, щоб навколо розмовляли українською, у них у штабі вже говорять лише українською", - додала вона.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики