Цензор.НЕТ

22.04.19 15:26

"Заборона - це, власне, і є свобода", - російський сенатор Мізуліна заступилася за заборонні закони

Сенатор РФ Олена Мізуліна виступила на підтримку заборонних законодавчих ініціатив, які висувають члени Державної думи і Ради Федерації Росії. Вона пояснила, що заборона - це і є свобода, оскільки вона передбачає, що "це не можна, а все інше можна".

"Заборона - це, власне, і є свобода", - російський сенатор Мізуліна заступилася за заборонні закони

Таку заяву Мізуліна зробила на Форумі безпечного інтернету, пише "Новая газета", повідомляє Цензор.НЕТ.

Сенатор назвала неправильним уявлення про те, що "депутати щось забороняють". На її думку, найбільш законослухняними громадянами є релігійні люди, оскільки релігія вимагає самообмеження.

"За великим рахунком, заборона як норма права, з якого конструюється закон, і є найбільшою свободою людини. А вам завжди кажуть, що депутати щось забороняють. Це хибне уявлення. Заборона - це, власне, і є свобода. Вона каже: це не можна, а все інше можна", - пояснила сенатор.

29 березня в Росії набули чинності закони про відповідальність за поширення фейкових новин і нешанобливі висловлювання про владу, державні символи та суспільство. 17 квітня представники Роскомнагляду, Генпрокуратури та Кремля зібрали керівників російських ЗМІ і пояснили їм, як працюватимуть ці закони.

Мізуліна раніше заявила, що попросить Роскомнагляд визнати недостовірними повідомлення про те, що вона просила Генпрокуратуру заборонити заняття йогою в слідчих ізоляторах. Згідно із законом фейковість новини може визначати лише генпрокурор або його заступник. У результаті сенатор поскаржилася на ЗМІ в Генпрокуратуру.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики