Цензор.НЕТ

22.04.19 15:40

"Здається, цей формат взаємодії не дуже ефективний", - спікер штабу Зеленського Разумков про залучення Медведчука до звільнення заручників

У команді Володимира Зеленського сумніваються в ефективності залучення кума Путіна Віктора Медведчука до процесу обміну військовополоненими і заручниками, які перебувають на окупованих територіях України та в РФ.

"Здається, цей формат взаємодії не дуже ефективний", - спікер штабу Зеленського Разумков про залучення Медведчука до звільнення заручників

Про це заявив спікер штабу Зеленського Дмитро Разумков на брифінгу в понеділок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Дзеркало тижня.

"Його туди делегував не Володимир Зеленський, а Петро Порошенко. Якщо я не помиляюся, Віктор Медведчук насамперед мав відповідати за повернення військовополонених і заручників, які перебувають як на тимчасово окупованій території, так і в Російській Федерації. По-моєму, останній серйозний обмін відбувався 25 грудня 2017 року. Тому мені здається, що цей формат взаємодії не дуже ефективний", - висловив думку Разумков.

Нагадаємо, глава політради "Опозиційної платформи - "За життя"" Віктор Медведчук в інтерв'ю Reuters заявив, що Володимир Зеленський, на його думку, після обрання президентом погодиться на угоду з Володимиром Путіним і в обмін на відновлення економічних та інших відносин з Росією отримає дешевий газ, великі інвестиції і контроль над нині окупованою частиною Донбасу, щоправда, на умовах сепаратистів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики