Цензор.НЕТ

22.04.19 15:59

Наразі зарано говорити про привітання Путіним Зеленського, а також про можливості спільно працювати, - Пєсков

У Москві обіцяють судити про нового президента України за його справами, але ще не визначилися, чи визнавати результати виборів.

Наразі зарано говорити про привітання Путіним Зеленського, а також про можливості спільно працювати, - Пєсков

Про це заявив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС.

"Судити про Володимира Зеленського, який перемагає на виборах в Україні, і можливості роботи з ним можна буде лише за конкретними справами", - зазначив він.

Пєсков назвав передчасними розмови про привітання Володимиром Путіним Зеленського, а також про їхню спільну роботу. "Наразі передчасно говорити про привітання президентом Путіним пана Зеленського, а також про можливості спільно працювати", - зазначив він.

"Тому що потрібно судити за конкретними справами, за конкретними кроками", - пояснив він. "Тим паче - давайте виходити з того, що поки немає офіційних результатів виборів, які просто ще не підведені", - додав представник Кремля.

Відповідаючи на запитання, чи можна сказати, що президент Росії вирішив не вітати Зеленського до публікації остаточних даних ЦВК України, Пєсков сказав: "Мені нема чого сказати до того, що я вам зараз сказав, мені нема чого додати і нічого пояснити".

Говорячи про ставлення до підсумків голосування, він наголосив, що Росія поважає вибір, зроблений громадянами України, хоча легітимність цього процесу вже викликала питання. "У Москві з повагою ставляться до вибору українського народу, тим паче, що цей вибір дуже очевидний, - зазначив Пєсков. - Водночас легітимність цих виборів загалом була поставлена ​​під сумнів, коли не було надано можливості голосувати 3 млн громадян України, які проживають у РФ".

Нагадаємо, прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що бачить шанси на покращення взаємодії між Україною та Росією після виборів президента України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики