Цензор.НЕТ

22.04.19 16:13

Я не збираюся йти на допит в ГПУ. Нехай приїдуть в Лондон допитають, - Гонтарева

Екс-глава Національного банку Валерія Гонтарева не має наміру йти на допит у Генеральну прокуратуру і запрошує слідчих до Лондона.

Я не збираюся йти на допит в ГПУ. Нехай приїдуть в Лондон допитають, - Гонтарева

Про це вона повідомила Українським Новинам передає Цензор.НЕТ.

"Я не збираюся йти на допит. Я живу і працюю в Лондоні. Якщо вони хочуть приїжджати мене допитувати, то нехай приїдуть і допитають", - сказала вона.

При цьому вона також зазначила, що не має жодного стосунку до махінацій бізнесмена Сергія Курченка.

"Це взагалі, крім як політично мотивованим, неможливо ніяк назвати. Тому що я не те, що з Януковичем чи Курченком ніколи не бачилася, або з Арбузовим ніколи не була знайома, я ніколи не брала участі ні в якій угоді, ні в якій якості. До мене це не мало жодного стосунку. Як ви пам'ятаєте, це все почалося перед першим туром виборів, коли вийшов генпрокурор і сказав, що (Костянтин) Кулик сфабрикував цю підозру, що вніс о 5 ранку за липовими документами. Звідки це виникло знову, не можу сказати. Новий час, нова влада", - додала екс-глава НБУ.

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура викликає на допит і для вручення підозри колишнього главу Адміністрації Президента Бориса Ложкіна, заступника глави Адміністрації Олексія Філатова, екс-главу Нацбанку Валерію Гонтареву, керуючого директора ICU Костянтина Стеценка і колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколу Злочевського.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики