Цензор.НЕТ

22.04.19 16:20

Вибори в Україні були змагальними і проведені з повагою до фундаментальних свобод, - глава ПА ОБСЄ Церетелі

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) вважає вибори Президента змагальними і проведеними з повагою до фундаментальних свобод.

Вибори в Україні були змагальними і проведені з повагою до фундаментальних свобод, - глава ПА ОБСЄ Церетелі

Про це президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгій Церетелі повідомив на прес-конференції в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Вибори-2019 в Україні були змагальними і проведені з повагою до фундаментальних свобод. Упорядкована передача влади має забезпечити зміцнення демократичних інститутів і їх підзвітності", - сказав він.

Церетелі також зазначив, що під час виборчої кампанії не було серйозної дискусії з приводу економічних і соціальних проблем, які цікавлять людей.

"Ми оцінюємо ці вибори позитивно. Незважаючи на деякі організаційні питання, були великі поліпшення в підрахунку голосів та підбиття підсумків порівняно з 1-м туром", - додав дипломат.

"Під час другого туру наші колеги з БДІПЛ відзначили, що продовжилося зловживання адміністративними ресурсами, як на національному, так і місцевому рівні", - сказав Церетелі на прес-конференції в Києві в понеділок, пише Інтерфакс-Україна.

Він також зазначив, що "приватні телеканали незбалансовано і упереджено висвітлювали інформацію про діяльність кандидатів".

Крім того, Д.Церетелі підкреслив, що формат дебатів кандидатів у президенти "дозволив тільки обмежено ознайомитися з програмами кандидатів".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики