Цензор.НЕТ

22.04.19 21:51

ЗМІ РФ побоюються, що "інформаційна війна" команди Зеленського буде ефективніша, ніж інформполітика Порошенка, - нардеп Шкрум

Уже понад 40 світових видань написали про Володимира Зеленського й українців.

ЗМІ РФ побоюються, що "інформаційна війна" команди Зеленського буде ефективніша, ніж інформполітика Порошенка, - нардеп Шкрум

Про це пише в Facebook нардеп Олена Шкрум, інформує Цензор.НЕТ.

"Цікаво спостерігати, що про нас зараз пише світ, а вже більше 40 світових видань написали про Зе та українців) Частина європейський газет хвалить Україну за демократичність та чесні вибори. Багато хто не приховують скепсису: українці сподіваються на диво і навіть "проголосували за украінську рулетку". "Звичайно, добре, що український народ ще не розучився мріяти", - пишуть суворо німці. Головне, що "Путін програв", - радіють поляки. "Ні, Путін виграв", - заперечують італійці і датчани", - передає Шкрум.

Водночас, із тим, що Петро Порошенко зганьбився - погоджуються абсолютно усі, зазначає вона.

"Генебно і принизливо", - пишуть німецькі журналісти, - маневр Порошенка відволікти увагу від корупції та внутрішніх проблем мовою та Росією - провалився", - цитує нардеп.

За її словами, російські ЗМІ "трохи розгублені". "Поки пишуть мало. Якщо коротко, російські експерти потепління у відносинах Києва з Москвою не чекають. Позиціонування України як анти-Росії збережеться при будь-якому президенті", - пише Євген Мінченко і переживає, що Зеленський може бути більш категоричним і вже анонсував відмову від мінських угод і запропонував змінити нормандський формат, прибравши переговори з представниками "ЛНР" та "ДНР".

Крім того, російські журналісти переживають за потенційно нову ефективну "інформаційну війну" проти Росії і вважають, що вона може бути більш успішною, ніж інформполітика Порошенка, саме через креатив та медіа експертів Зеленського. Оце вже дійсно цікаве припущення, бо у Зе не має бути місця жалюгідному сумному МінСтецю. Ну що ж, подивимось", - резюмує Шкрум.

ЗМІ РФ побоюються, що інформаційна війна команди Зеленського буде ефективніша, ніж інформполітика Порошенка, - нардеп Шкрум 01

Нагадаємо, західні ЗМІ відреагували на результати другого туру виборів президента України, згідно з якими перемагає Володимир Зеленський. Зокрема, журналісти цікавляться питанням, як новообраний президент має намір реалізовувати геополітичний курс, який він обіцяв країні, і яким чином він боротиметься з корупцією.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики