Цензор.НЕТ

22.04.19 19:32

У Рівному податківці ліквідували підпільний цех з виробництва алкогольного фальсифікату. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області припинили діяльність підпільного цеху в Рівному, в якому виготовляли фальсифікований алкоголь, і зупинили реалізацію фальсифікату.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

У Рівному податківці ліквідували підпільний цех з виробництва алкогольного фальсифікату 01

В рамках проведення операції "Акциз - 2019" та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України була встановлена ​​група жителів Рівненської області, які здійснювали реалізацію на території Житомирської області і через оголошення в мережі інтернет фальсифікованого алкоголю.

У Рівному податківці ліквідували підпільний цех з виробництва алкогольного фальсифікату 02

Фальсифікат, підроблений під відомі вітчизняні та іноземні бренди, виготовляли і зберігали в гаражних приміщеннях і в приватному будинку в м. Рівне. Для доставки фальсифікату фігуранти використовували приватний автомобіль.

У Рівному податківці ліквідували підпільний цех з виробництва алкогольного фальсифікату 03

У Рівному податківці ліквідували підпільний цех з виробництва алкогольного фальсифікату 04

За результатами обшуків, проведених у місцях незаконного виробництва та зберігання ЛГВ, з незаконного обігу вилучено і передано на відповідальне зберігання 364 літри спирту, майже 2,9 тис. літрів ЛГВ, підроблених під відомі бренди, 500 пачок тютюнових виробів, автомобіль, обладнання та інші засоби для незаконного виробництва алкоголю загальною орієнтовною вартістю понад 1 млн грн.

У Рівному податківці ліквідували підпільний цех з виробництва алкогольного фальсифікату 05

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики