Цензор.НЕТ

22.04.19 22:23

Патріарх Філарет привітав Зеленського з перемогою на виборах

Почесний патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав Володимира Зеленського з обранням президентом України.

Патріарх Філарет привітав Зеленського з перемогою на виборах

"Український народ на президентських виборах продемонстрував високі стандарти демократії та під час свого волевиявлення обрав Вас Главою Української Держави. У день інавгурації Господь покладе на Вас велику відповідальність за долю кожного громадянина та країни в цілому", - сказано в привітанні патріарха Філарета, адресованому В.Зеленському і опублікованому в його Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

Патріарх Філарет нагадав майбутньому президентові України, що він дасть присягу "перед Богом і людьми" захищати суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі.

"У зв’язку з цим хочу щиро привітати Вас із перемогою та висловити сподівання, що Ви будете свідомі довіри нашого народу та продовжите державницький, проєвропейський і євроатлантичний курс України. Згадані цінності українці не один раз боронили на Майдані, захищають вони їх і на війні з російським агресором", - зазначив патриарх.

"Переважна більшість наших співгромадян віддала голоси за Вас, бо прагнула миру та більш рішучої боротьби з корупцією. Корупція - страшна біда, яка роками роз’їдає нашу державу, підриває довіру не лише власних громадян, але й міжнародних партнерів. Сподіваюся, що Ви матимете сили кардинально змінити ситуацію та розпочнете реальну боротьбу з цим злом", - також зазначив він.

Також патріарх Філарет наголосив на важливості збереження єдності і національної консолідації через триваючу російську агресію проти України.

"Хочу зазначити, що українці дуже миролюбна нація, що засвідчено унікальним у світовій історії фактом – добровільною відмовою від ядерної зброї. Але нам мир у неволі не потрібний. Господь створив людину вільною. І ми повинні дорожити свободою", - сказав він.

Почесний патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет заявив, що першочерговим завданням для В.Зеленського на посаді президента має стати "консолідація всіх проукраїнських і державницьких сил в ім’я кращого майбутнього України, кожної людини".

"Переконаний, що Вам вистачить сил і мудрості достойно виконувати покладені на Вас функції Глави Держави, гаранта Конституції та Верховного головнокомандувача, відстояти національний суверенітет, відновити територіальну цілісність України та спільними зусиллями зробити її процвітаючою і європейською країною. Бажаю успіхів на нелегкій і відповідальній посаді", - побажав патріарх Філарет В.Зеленському.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики