Цензор.НЕТ

22.04.19 22:43

Перезапуск НАЗК і САП, створення органу фінрозслідувань, - представник команди Зеленського Янченко розповіла про антикорупційні кроки

Для боротьби з корупцією команда Володимира Зеленського планує скасувати депутатську недоторканність, перезапустити антикорупційні органи та зменшити тиск на бізнес.

Перезапуск НАЗК і САП, створення органу фінрозслідувань, - представник команди Зеленського Янченко розповіла про антикорупційні кроки

Про це в ефірі Громадського заявила Галина Янченко, очільниця Ради громадського контролю при Національному антикорупційному Бюро (НАБУ), яка входить до команди Зеленського, інформує Цензор.НЕТ.

"Депутатська недоторканність повинна піти в минуле, НАЗК перезапущене, Спеціалізована антикорупційна прокуратура сподіваюся теж, принаймні керівництво", — зазначила вона.

Також важливим кроком є зменшення тиску на бізнес, каже Янченко.

"Ми знаємо, що на сьогодні господарські і фінансові справи розслідують всі, хто хочуть — і СБУ, і податкова. У нас навіть залишилась податкова міліція! Все це потрібно забрати, щоби люди могли розвиватися, розвивати економіку, створювати нові робочі місця. Тому (треба створити — ред.) єдиний орган, який займається господарськими і фінансовими справами, а бізнес займається тим, що і має робити — розвивати економіку", — розповіла вона.

Видання зазначає, що в передвиборчій програмі Зеленського є пункт щодо скасування повноважень всіх правоохоронних органів розслідувати економічні злочини, а також створення окремого органу для розслідування таких справ.

Нагадаємо, команда кандидата Володимира Зеленського працює над 8 законопроектами, щоб якомога швидше внести їх до парламенту. Також член команди Володимира Зеленського з питань оборони Іван Апаршин озвучив ключові позиції у сфері національної безпеки та оборони, "на яких стоятиме нова влада".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики