Цензор.НЕТ

23.04.19 00:04

"Нормандська четвірка" в червні не збереться, - МЗС

Команда новообраного президента Зеленського навряд чи встигне підготувати зустріч із лідерами ФРН, Франції та Росії, тому саміту "нормандської четвірки" в червні швидше за все не буде.

"Нормандська четвірка" в червні не збереться, - МЗС

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив директор політичного департаменту МЗС України Олексій Макеєв в ефірі Громадського ТБ.

"Треба працювати і думати над деталями. Насправді дипломатичні зустрічі дуже довго готуються. Не може бути зустріч заради зустрічі, вона має бути підготовлена, мають бути готові рішення зустрічі на вищому рівні. Очевидно, що цьому передуватиме потужна робота", - розповів Макєєв.

Як зазначається, на його думку, немає високої ймовірності, що в перші дні президентства Зеленського відбудеться зустріч у "нормандському форматі" на вищому рівні.

"Зустріч планувалася (Петром Порошенком), але змінилися обставини. Однак, всяке може бути, новообраний президент може захотіти взяти участь у зустрічі... Але знову ж таки, дуже багато факторів треба буде врахувати", - резюмував дипломат.

Нагадаємо, Петро Порошенко після візиту до Франції і Німеччини заявив, що в червні має відбутися саміт "нормандської четвірки".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики