Цензор.НЕТ

23.04.19 08:14

Ми знайдемо рішення для того, щоб ситуація вирішилася з мінімальними втратами, - Гройсман про заборону експорту російського бензину в Україну

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запевняє, що буде знайдено рішення для того, щоб ситуація була з мінімальними втратами через введену Російською Федерацією заборону на експорт в Україну нафти та нафтопродуктів.

Ми знайдемо рішення для того, щоб ситуація вирішилася з мінімальними втратами, - Гройсман про заборону експорту російського бензину в Україну

"У нас ринок досить диверсифікований, але зрозуміло, що ми поки що залежні, там від Білорусі ... Але ми знайдемо рішення для того, щоб ситуація була з мінімальними втратами. Це не просте завдання, але ми знайдемо рішення", - про це він повідомив в ефірі телеканалу ICTV, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, 18 квітня 2019 року уряд РФ повідомив про введення з 1 червня 2019 року заборони на експорт нафти і нафтопродуктів в Україну у відповідь на розширення Україною списку заборонених для імпорту на територію України російських товарів.

До переліку товарів, заборонених до експорту в Україну, потрапили: нафта або нафтопродукти сирі, отримані з бітумінозних порід (код ТН ЗЕД 2709), вазелін нафтовий; парафін, віск нафтовий мікрокристалічний, кокс нафтовий, бітум нафтовий, суміші бітумні на основі природного асфальту або природного бітуму, нафтового бітуму, мінеральних смол або пека мінеральних смол (наприклад, бітумні мастики, асфальтові суміші для дорожнього покриття).

Водночас низка нафтопродуктів (за кодом УКТЗЕД 2710) - прямогонний бензин, бензини товарні, дизельне паливо, пропан, бутан, інші зріджені гази експортуватиметься з РФ в Україну за спецдозволами, що видаються міністерством економічного розвитку Росії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики