Цензор.НЕТ

23.04.19 08:46

Медведчук шкодує, що Зеленський не йде на умови РФ стосовно Донбасу

Глава політичної ради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук не може зараз підтримати де-факто обраного президентом Володимира Зеленського.

Медведчук шкодує, що Зеленський не йде на умови РФ стосовно Донбасу

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це проросійський політик заявив в ефірі російського пропагандистського каналу Росія 24.

За його словами, його підтримкою Зеленський може заручитися, якщо "реально захоче миру на Донбасі і ми побачимо, що він реально це робить".

"Дуже складно говорити про його обіцянки, пана Зеленського, тому що таких не було. Були окремі репліки, та й то вони з'явилися в останні три-п'ять днів. Це все поки умовно", - сказав Медведчук.

За його словами, за двох "ні" Зеленського - амністії бойовикам і особливого статусу для Донбасу - "говорити про те, що він буде робити щось для миру, поки дуже складно".

"Може, ситуація зміниться. Може, це пов'язано з тим, що йому ще невідомі певні особливості процесу на Донбасі <...> На превеликий жаль, поки це йде саме так", - резюмував кум Путіна.

В ефірі у пропагандистів країни-окупанта РФ Медведчук традиційно перерахував кремлівські штампи - про те, що "Петро Порошенко допустив війну", "тарифний геноцид" тощо.

Нагадаємо, глава політради "Опозиційною платформи - "За життя"" Віктор Медведчук в інтерв'ю Reuters заявив, що Володимир Зеленський, на його думку, після обрання президентом погодиться на угоду з Володимиром Путіним в обмін на відновлення економічних та інших відносин з Росією і отримає дешевий газ, великі інвестиції та контроль над нині окупованою частиною Донбасу, щоправда, на умовах сепаратистів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики