Цензор.НЕТ

23.04.19 09:42

"Свято портновщини у судовій реформі": ідея очищення судів ніяк не торкнулася родичів Портнова, - адвокат Маселко

Більше того, судді-родичі Андрія Портнова, який був архітектором судоустрою і володарем "правосуддя" часів Януковича, успішно пройшли тестування до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

"Свято портновщини у судовій реформі": ідея очищення судів ніяк не торкнулася родичів Портнова, - адвокат Маселко

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook пише член Громадської ради доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів, адвокат Роман Маселко.

"Зараз у ФБ доводиться багато чути страшилок про повернення Портнова і його суддів. Що тут сказати? Портнов дійсно був за кордоном, але ідея очищення судів ніяк не торкнулася його суддів і вони продовжували "вершити правосуддя" увесь цей час. Більше того, його родичі, які є суддями, успішно пройшли оцінювання до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України", - зазначив адвокат.

Маселко також перерахував усіх суддів-родичів Портнова:

- колишня дружина - суддя Бєлоконна з Оболонського суду;
- рідний брат теперішньої дружини - суддя Андрій Секірський із Господарського суду Луганського області;
- дружина цього брата суддя з Луганського окружного адмінсуду Анжела Секірська (теж розраховує на позитивний результат найближчим часом).

"І лише Громадська рада доброчесності намагалась хоч якось перешкодити цьому святу портновщини у судовій реформі. То може хоч тепер почують нас? Сподіваюсь, Порошенко приєднається до нашої вимоги зупинити таке імітування очищення судів від агентів влади Януковича", - резюмував Маселко.

Офіційно в команді Володимира Зеленського заперечують причетність Портнова до неї. Однак, за даними LB.ua, нардеп Валерій Писаренко, заступник голови депутатської групи "Відродження" і давній соратник Портнова, взяв на себе роль неформального представника Володимира Зеленського у Верховній Раді.

Під час президентства Віктора Януковича Портнов був заступником глави Адміністрації Президента, він брав участь у написанні т.зв. "диктаторських законів", курирував в АП правові питання.

Після Революції Гідності Портнов залишив Україну й оселився у Відні.

Свято портновщини у судовій реформі: ідея очищення судів ніяк не торкнулася родичів Портнова, - адвокат Маселко 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики