Цензор.НЕТ

23.04.19 13:48

Захід мусить забути про "втому від України" і взяти Зеленського під своє крило. Інакше це зроблять інші, - The Washington Post

Зеленському потрібна підтримка міжнародної спільноти - Захід мусить забути про "втому від України" і замінити свою вичікувальну позицію більш активною підтримкою оборонних, антикорупційних та економічних реформ у цій стратегічно важливій країні.

Захід мусить забути про "втому від України" і взяти Зеленського під своє крило. Інакше це зроблять інші, - The Washington Post

Про це йдеться в статті старшого директора Центру Байдена (США) Майкла Карпентера для The Washington Post, передає Цензор.НЕТ.

Автор зазначає, що якщо міжнародна спільнота не прийме Зеленського, інші учасники не погребують.

"Олігархи вже рвуться захистити свої корумповані інтереси. Кремль зробить те саме. Інші зацікавлені сторони, зокрема зашкарубле військове керівництво України, докладатимуть зусиль, щоб відкласти і уникнути жорстких реформ, про які вони домовилися, але які ніколи не хотіли реалізовувати", - пише Карпентер.

На думку експерта, саме тому міжнародна спільнота має піти назустріч обраному президенту зараз - підтримати еволюцію його поглядів, команди і політичної програми в тому руслі, яке буде сприятливим для демократичних цінностей, інноваційної економіки та верховенства закону.

"Західні лідери мусять взяти Зеленського під своє крило, забезпечити стратегічні й технічні консультації, запропонувати допомогу політичних радників у сфері військової реформи, міжнародної дипломатії, права та економіки. В Україні зараз настав переломний момент, і Захід має припинити поводитися так, ніби він не зацікавлений у результаті", - наголосив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики