Цензор.НЕТ

23.04.19 12:59

Відкриті списки - єдиний спосіб мати антикорупційний парламент. Мажоритарка погіршить ситуацію, - Ємець

Ідея дострокового розпуску парламенту виникла через незадовільну роботу Верховної Ради, однак правових підстав для цього немає.

Відкриті списки - єдиний спосіб мати антикорупційний парламент. Мажоритарка погіршить ситуацію, - Ємець

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в коментарі журналістам сказав народний депутат від НФ Леонід Ємець, один з авторів нового закону про вибори.

"Сьогодні ідея дострокового розпуску парламенту крутиться не на пустому місці, а на невиконанні парламентом своїх же повноважень, на нероботі депутатів. У суспільства це викликає питання:"А що ці хлопці там взагалі роблять?"", - сказав політик, зазначивши, що останній термін розпуску парламенту, 27 квітня, практично закінчився.

Для того, щоб новий парламент був якісним необхідне нове виборче законодавство, підкреслив нардеп. За словами Ємця, якщо новий парламент сформується за старим виборчим законодавством, то буде ще гірше.

"Ті, хто притихли після Революції гідності, вже крила розправили. Вони мають гроші і хочуть фальсифікувати вибори. Вони куплять собі мандат", - сказав Ємець.

Він додав, що відкриті виборчі списки - єдиний спосіб мати антикорупційний парламент. Відповідний закон уже пройшов перше читання і зараз у профільному комітеті, робоча група вже відпрацювала всі 4000 поправок до нього. Ємець заявив, що буде наполягати на передачі законопроекту для розгляду в сесійній залі.

Також нардеп нагадав, що новообраний президент Володимир Зеленський може сприяти прийняттю цього закону, бо має авторитет, набравши 73% голосів на виборах.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики