Цензор.НЕТ

23.04.19 15:11

У конкурсі на главу податкової служби переміг Верланов

У вівторок, 23 квітня, відбувся другий етап конкурсної комісії на главу Державної податкової служби України.

У конкурсі на главу податкової служби переміг Верланов

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

За результатами співбесіди переміг Сергій Верланов. Другим став Сергій Петухов. Їхні кандидатури будуть запропоновані Кабінету Міністрів. У разі, якщо Верланов відмовиться або з якої-небудь іншої причини не зможе обійняти посаду, його обов'язки без конкурсу виконуватиме Сергій Петухов.

Нагадаємо, в грудні 2018 року Кабінет міністрів України схвалив з доопрацюванням постанову про реорганізацію Державної фіскальної служби (ДФС) шляхом поділу на Державну податкову та Державну митну служби. Конкурси на керівників, який мають провести впродовж трьох місяців після затвердження постанови Кабміну, стартували 20 березня 2019 року.

Однак в ефірі "112 каналу" 16 квітня президент Петро Порошенко похвалився, що вже обрано керівників митної та фіскальної служб України.

Того ж дня відбувалося тестування кандидатів на голів Державної митної служби та Державної податкової служби на знання законодавства і вміння вирішувати ситуативні завдання, під час якогонародний депутат Андрій Антонищак заявив про поданий позов. Конкурс не був зупинений і в фінал вийшли 6 кандидатів. На місце голови податкової - заступник міністра фінансів Сергій Верланов, заступник міністра юстиції Сергій Пєтухов, виконавчий директор "Стандарт-Аудит" Дмитро Олексієнко. І на посаду голови митниці - перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, проректор з навчальної роботи Університету митної справи і фінансів Євген Гармаш і керівник Центру розвитку цифрової економіки Андрій Саварець.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики