Цензор.НЕТ

23.04.19 16:20

Екс-главу Держслужби у справах ветеранів затримано за підозрою в привласненні 22 млн, виділених на реабілітацію військових. ФОТО

Колишньому голові Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції повідомили про підозру в сприянні розкраданню 22 млн грн бюджетних коштів.

Екс-главу Держслужби у справах ветеранів затримано за підозрою в привласненні 22 млн, виділених на реабілітацію військових. ФОТО

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державного бюро розслідувань, йому інкримінують вчинення службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України). Наразі вирішується питання про обрання стосовно нього запобіжного заходу.

Слідчі ДБР встановили, що у 2015 році Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників АТО було укладено договори з суб’єктами господарської діяльності про фінансування за бюджетні кошти заходів з психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО.

"Керівники згаданих суб’єктів господарювання, з метою привласнення бюджетних коштів, надали свідомо неправомірні відомості в актах приймання-передачі наданих за договорами послуг. Зокрема, було вказано недостовірні дані щодо кількості учасників АТО, яким нібито було надано послуги з психологічної реабілітації, а також щодо обсягу таких послуг", - йдеться в повідомленні.

Слідство встановило, що колишній голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, проявляючи службову недбалість, не здійснив жодних належних заходів для перевірки достовірності відомостей, зазначених в актах приймання-передачі наданих послуг, та затвердив їх.

Таким чином, екс-керівник відомства тривало не виконував свої службові обов’язки належним чином, чим фактично сприяв можливості привласнення бюджетних коштів у сумі понад 22 млн грн, виділених для реалізації бюджетної програми з реабілітації військових.

У ДБР наголосити, що посада підозрюваного належить до посад державної служби категорії А.

Правоохоронці проводять санкціоновані обшуки за місцями проживання осіб, причетність яких до вказаних правопорушень перевіряється.

Екс-главу Держслужби у справах ветеранів затримано за підозрою в привласненні 22 млн, виділених на реабілітацію військових 01
Екс-главу Держслужби у справах ветеранів затримано за підозрою в привласненні 22 млн, виділених на реабілітацію військових 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики