Цензор.НЕТ

23.04.19 17:03

Порошенко визнає перемогу Зеленського й одночасно "виливає йому за комір коричневу рідину", - Разумков

Спікер штабу Володимира Зеленського, який переміг на виборах президента, Дмитро Разумков назвав унікальністю позицію Банкової, коли у влади винні не "попередники", а "наступники", які ще навіть не приступили до виконання своїх обов'язків.

Порошенко визнає перемогу Зеленського й одночасно "виливає йому за комір коричневу рідину", - Разумков

Про це він написав у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

Серед таких випадів з боку Порошенка на адресу Зеленського Разумков називає рішення суду щодо "ПриватБанку", необхідність захищати європейський вибір України і рішення Конституційного суду.

"Рішення суду щодо ПриватБанку. Але протягом кількох років команда президента піарилась на тому, що майже здійснила реформу судової системи. Так ось, тепер цей "реформований" президентом суд, ухвалює рішення про те, що націоналізація банку була незаконною. Виходячи з цього, є чотири варіанти, або хтось із "кураторів АП по судах" домовився з Коломойським, або так підклали свиню новому президенту, або ніхто систему не зміг до кінця реформувати, і вона така як була, або націоналізація була здійснена з порушеннями процедур. Питання: до чого тут Зеленський?

Посил від Порошенка про те, що треба захищати європейський вибір України від реваншистів. Не треба ... Бо саме "фантастична команда президента" намагалася зробити спаринг-партнерів на виборах з окремих їхніх представників, і саме Зеленський цю конструкцію поламав ... Треба захищати від корупції, від схем, від кумівства, від мародерства в армії, від багато ще чого . А ось з вектором розвитку країни все зрозуміло - це шлях у Європу, і тут Україна зробила своє остаточне рішення.

Рішення КС або "передбачення" Порошенка рішень КС. Петро Олексійович прогнозує, що суд скасує електронне декларування та це призведе до втрати безвізу ... Питання, а хто делегував до Конституційного суду цих суддів? Чи не поки ще легітимний гарант Конституції? Чи не Рада, на яку до останнього часу у Порошенка був повний вплив? 6 суддів квота президента, 6 - Ради і це поки їхня відповідальність, а не нової влади. І ще, на кому політична відповідальність за те, що ці ж судді "помножили на "0" статтю про незаконне збагачення? Це і є справжній "реваншизм" від команди Порошенка", - зазначив спікер штабу Зеленського.

Разумков також сказав, що від Порошенка як і раніше чекають вибачень "за Гладковських, за борди з Путіним, за образу 73% виборців країни, за скасування статті про незаконне збагачення і за багато іншого".

Порошенко визнає перемогу Зеленського й одночасно виливає йому за комір коричневу рідину, - Разумков 01
Порошенко визнає перемогу Зеленського й одночасно виливає йому за комір коричневу рідину, - Разумков 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики