Цензор.НЕТ

23.04.19 17:29

Міністерство фінансів звернулося до суду з метою розблокування конкурсу на посаду голови Держмитслужби, - Маркарова

Державна фіскальна служба працюватиме доти, поки Уряд не покладе обов'язки з виконання відповідних функцій на нові служби - Державну податкову службу і Державну митну службу.

Міністерство фінансів звернулося до суду з метою розблокування конкурсу на посаду голови Держмитслужби, - Маркарова

Про це в коментарі Цензор.НЕТ заявила міністр фінансів Оксана Маркарова.

На прохання журналіста пояснити, як в подальшому будуть працювати служби, оскільки обраний лише глава ДПС і заблоковано конкурс на керівника Держмитслужби, а також на питання, чи залишиться ДФС поки не сформують служби, міністр відповіла: "Кабміном подані необхідні заяви до суду з метою розблокування конкурсу на керівника ДМС, тому ми сподіваємося на обрання обох глав, можливо з деякою затримкою, але точно прозорий конкурс і нові професійні люди в результаті - це наш пріоритет".

За її словами, відповідно до законодавства, ДФС буде працювати доти, поки Уряд не покладе обов'язки з виконання відповідних функцій на нові служби своїм розпорядженням. Це можливо після переведення не менше 30% працівників з ДФС в нові служби.

"Однак вже зараз відповідно до концепції реформи, яку ми опублікували в грудні, проводимо реформування всередині (і з трансфертного ціноутворення, і щодо єдиного вікна, і щодо єдиного рахунка, і ІТ-систем, і баз даних, і багато чого іншого)", - підкреслила міністр.

Як раніше повідомляв "Цензор.НЕТ", Окружний адміністративний суд Києва задовольнив заяву про забезпечення позову народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Андрія Антонищака про призупинення дії розпорядження Кабінету Міністрів про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади глави Державної митної служби (ДМС).

Суд заборонив Комісії з питань вищого корпусу державної служби вчиняти дії щодо проведення відповідного конкурсу на підставі зазначеного розпорядження Кабміну.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики