Цензор.НЕТ

23.04.19 20:32

Міністр спорту Жданов назвав неприпустимими дії рейдерів у столичному спортклубі "Восход"

Міністр молоді і спорту Ігор Жданов висловив занепокоєння ситуацією, яка склалася навколо спорткомплексу "Восход" у м. Києві.

Міністр спорту Жданов назвав неприпустимими дії рейдерів у столичному спортклубі "Восход"

Про це він написав у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Тут не припиняється тривалий конфлікт між двома бізнес-структурами за право власності на цей об'єкт", - зазначив міністр.

За його словами, у результаті чергового загострення цього конфлікту, групою так званих "тітушок" було здійснено спробу захопити спорткомплекс.

"Як наслідок, розтрощено приміщення та завдано значних збитків спортивним залам, де за рахунок коштів міського бюджету, займається кількасот столичних дітей з трьох спортивних шкіл. Я вдячний Національній поліції, яка відреагувала на цю ситуацію та не допустила подальшого кровопролиття. Поліцейські звільнили приміщення спорткомплексу від кількох десятків молодиків, які спробували його захопити", - написав Жданов.

Міністр звернувся до бізнес-структур з такими словами: "Неприпустимим є будь-яке з’ясування стосунків щодо власності на спортивний комплекс в неправовий та незаконний спосіб. Неприпустимо робити заручниками цієї боротьби ні в чому не винних юних спортсменів та їх тренерів! Неприпустимо і ганебно руйнувати спортивну інфраструктуру міста заради власних комерційних інтересів".

"Закликаю Київську міську державну адміністрацію та Київську міську раду, які безпосередньо відповідальні за розвиток спорту в столиці - зробити все можливе, щоб захистити права юних киян на безпечне та повноцінне заняття фізичною культурою та спортом в СК "Восход", - додав він.

Нагадаємо, вночі 23 квітня в Києві близько 40 тітушок-рейдерів захопили будівлю спортклубу "Восход". Як розповіли Цензор.НЕТ тренери спортшколи, вранці відбулися сутички між рейдерами й членами спортклубу, після чого поліція забрала нападників. Рейдери розбили приміщення спортклубу, зокрема підлоги, стіни, вікна та спортивний інвентар.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики