Цензор.НЕТ

23.04.19 20:59

Виборці Зеленського проголосували за реформи і боротьбу з корупцією, - Філарет

Почесний патріарх Православної церкви України Філарет заявляє, що виборці, які на виборах президента віддали свої голоси за Володимира Зеленського, голосували насамперед за реформи і боротьбу з корупцією.

Виборці Зеленського проголосували за реформи і боротьбу з корупцією, - Філарет

Про це він сказав в інтерв'ю Радіо Свобода, передає Цензор.НЕТ.

Також патріарх зазначив, що під час виборів Україна "всьому світу продемонструвала демократію".

"Всіх здивувало, що новообраний президент набрав понад 70% голосів. Це переконує, що нового президента вибрали свідомо. Кого вони вибирали? Вони вибирали президента, який має зробити в Україні реформи. Про реформи ми говоримо вже десятки років, а що мається на увазі під реформами? Знищити корупцію", - сказав Філарет.

За його словами, зараз важко припустити, чи вдасться новообраному президенту це зробити. Водночас Філарет зазначив, що українці самі мають включитися в процес боротьби з корупцією, так, як це зробила церква, прийнявши рішення "не допускати корупціонерів до святого причастя".

"Вдасться чи не вдасться, я не можу сказати, тому що це ціла система і треба цю систему поміняти. Чи буде у нього така команда, яка зможе змінити цю корупційну систему? Якщо йому вдасться, то йому буде велика шана від українського народу. Тому що Україна тоді продемонструє не тільки демократію, свободу і незалежність, а й те, що вона європейська країна. І ми молимося, що Господь послав йому сили зробити цей рішучий крок", – зазначив Філарет.

Напередодні Філарет привітав Володимира Зеленського з перемогою у виборах президента і висловив сподівання, що він продовжить "державний, проєвропейський і євроатлантичний курс України".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики