Цензор.НЕТ

23.04.19 18:51

МВС України повертає Франції викрадену в Нансі картину Сіньяка "Порт Ла-Рошель". ФОТО

Нацполіція затримала злочинну групу, причетну до викрадення у Франції картини Поля Сіньяка.

МВС України повертає Франції викрадену в Нансі картину Сіньяка "Порт Ла-Рошель". ФОТО

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

"Правопорушники, які на думку слідства причетні до крадіжки картини, заарештовані. Вони постануть перед судом. Під час обшуків ми вилучили ще 6 картин у цих правопорушників", - повідомив глава Нацполіції Сергій Князєв.

Начальник Департаменту карного розшуку Сергій Тихонов розповів деталі розкриття цього злочину: "Кілька місяців тому оперативні підрозділи отримали інформацію, що група громадян України намагається знайти покупців на картини, викрадені в Європі. Ця інформація знайшла підтвердження, але було незрозуміло де саме злочинці зберігають картину. Під час розслідування було встановлено, що один зі злочинців, причетний до скоєння крадіжок картин в Європі, також причетний до вбивства ювеліра Сергія Кисельова. Під час обшуків у злочинців було виявлено вогнепальну зброю, гранати, а також твори мистецтва, серед яких картина Поля Сіньяка "Порт Ла-Рошель".

Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні Ізабель Дюмон подякувала правоохоронцям України за оперативну роботу і повернення шедевра Поля Сіньяка до Франції.

МВС України повертає Франції викрадену в Нансі картину Сіньяка Порт Ла-Рошель 01

Директор музею в Нансі Рішар Дагорн, де і була викрадена картина Поля Сіньяка, також висловив подяку поліції України: "Спасибі правоохоронним органам України за цю операцію, і що цей витвір мистецтва скоро побачить Франція. Сіньяк - впізнаваний художник і належить до імпресіоністів. Крадіжка цієї картини для нас була подвійним горем, оскільки нам її абсолютно безкоштовно передав приватний колекціонер. І ось ми отримали приємну новину, що поліція України знайшла викрадену картину".

МВС України повертає Франції викрадену в Нансі картину Сіньяка Порт Ла-Рошель 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики