Цензор.НЕТ

23.04.19 21:44

Апарат ВР видав документи для збору підписів за відставку Парубія екс-регіоналу Писаренку

Апарат Верхової Ради видав народному депутату Валерію Писаренку підписні листи для збору підписів за відставку спікера парламенту.

Апарат ВР видав документи для збору підписів за відставку Парубія екс-регіоналу Писаренку

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві прес-служби Апарату Верховної Ради України, яка оприлюднена на сайті Верховної Ради.

"Сьогодні в Апарат Верховної Ради України надійшов запит від народного депутата України Валерія Писаренка (депутатська група "Партія "Відродження") з вимогою видати підписні листи для збору підписів народних депутатів про відкликання Андрія Парубія з посади Голови Верховної Ради України, згідно з частиною першою та пунктом 2 частини другої статті 76 Регламенту Верховної Ради України. Апарат Верховної Ради України, виконуючи норми Регламенту Верховної Ради України, невідкладно підготував і видав підписні листи народному депутату Валерію Писаренку", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, народний депутат з групи "Партія "Відродження" Валерій Писаренко почав збір підписів за відставку голови Верховної Ради Андрія Парубія.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики